صفحه اصلی                درباره ما                لامپهای پزشکی                FireFly                تماس با ما
جستجو  >>

درباره دانیل نبراس نور


شرکت دانیال نبراس نور


اینجانب مفتخر هستم که شرکت دانیال نبراس نور را به عنوان تنها توزیع کننده تخصصی لامپهای اوریجینال مورد استفاده در تجهیزات پزشکی و غیر پزشکی در ایران معرفی کنم.
پس از 12 سال کار در ضمینه تجهیزات پزشکی درداخل و خارج از ایران احساس کردم که بازار ایران نیاز شدیدی به وجود یک مجموعه ویژه جهت کار کردن تخصصی بر روی لامپهای مورد استفاده در تجهیزات پزشکی دارد.
در بسیاری از تجهیزات پزشکی لامپهایی نصب است که دارای طول عمر بسیار کوتاه تر از عمر دستگاهها هستند و برخی از آنها پس از مدت زمان مصرف مشخصی بايد تعویض شوند در غیر این صورت کارایی خود را از دست داده و برای بیمار ریسک ایجاد می کند. بسیار اتفاق مي افتد که تجهیزات پزشکی High risk در حین عمل های جراحی به دلیل سوختن لامپ های آنها از کار می افتد و استرس شدیدی به کارکنان اتاق عمل در حین جراحی وارد می شود.
پیش از این واحد های تجهیزات پزشکی در بیمارستانها مجبور به تهیه لامپهای مورد نیاز خود گاه از مکان های تایید نشده یا افراد غیر متخصص بودند و گاهی برای پیدا کردن محصولات مورد نیاز خود باید سردرگم با شرکت های مختلف تماس می گرفتند و حتی بعضی اوقات مجبور یه پرداخت قیمت بالایی برای محصول خاصی می شدند تا نیاز شرایط اضطراری خود را تامین کنند.
بسیار اتفاق می افتد که به علت وجود نداشتن لامپ اصیل یک دستگاه و یا عدم دانش کافی از لامپ های مشابهی استفاده شود که به دلیل تفاوت کوچک در ولتاژ و یا توان و یا حتی ابعاد پین و یا شکل لامپ به دستگاه پزشکی صدمه وارد می شود که علاوه بر صرف هزینه و زمان برای تعمیر آن منجر به استرس شدید در پرسنل بیمارستان و تعویق انداختن و تاثیر در درمان بیمار می گردد ما در دانیال نبراس نور توزیع کننده لامپ از شرکت های بزرگ تولید کننده چون Philips , WelchAllyn , Osram , Ushio, , Perkin Elmer هستیم. نقطه قوت ما داشتن مجموعه کاملی با بیش از پنج هزار لامپ مورد استفاده در تجهیزات پزشکی و غیر پزشکی می باشد که توسط افراد متخصص با تحصیلات مرتبط در زمینه تجهیزات پزشکی اداره می شود.
شما براي تهيه محصول مورد نياز خود با يک تلفن با متخصصين حاضر در دانيال نبراس نور اطلاعات متنوعي گرفته و محصول خود را در اسرع وقت و با اطمينان تهيه فرماييد.
تمام محصولات ما دارای گواهی نامه از شرکت های توليد کننده هستند و می توانیم به شما اطمینان کامل بدهیم که در کلکسیون ما هیچ لامپ غیر اوریجینالی وجود ندارد.

شعار ما تخصص، کیفیت و مشتری مداری است.

با تشکر
مریم میرجعفری
مدیر عامل


All Rights Reserved © 2012 | Powered By: KelkeAndishe Co